torrentleech uyarı mesajı

Your warning has been removed. Please keep in your best behaviour from now on.

tam olarak ne demek istiyor ?

Muhtemelen ratio nuz 0.4 ün altına düşmüştü ve uyarı almıştınız. Yeniden 0.4 ün üzerine çıktığınız için uyarınız kaldırıldı, adam olun diyor. 5 kere uyarı alırsanız uçuyorsunuz.

  • kakam gelmis olamaz mi  (05.02.10 21:54:57)
uyarı kaldırılmıs, akıllı olun aynen devam edin diyor.

  • bryan fury  (05.02.10 21:55:42)
hmm teşekkürler.

  • cehcho  (05.02.10 22:04:11)
hayir silver apple, kapali devre bir torrent tracker'i. senin torrentz'den indirdiginiz dosyadan bi farki yok. sadece bu sitede belli bir ratio tutturma zorunlulugu oldugu icin insanlar daha fazla upload yapmak durumunda kaliyor. bu da dogal olarak indirme hizini arttiriyor.

  • osuruklu  (05.02.10 22:30:26)
analdım. demek onun için arada bir herkes atlayıp torrentleech davetiyesi dağıtıyor. bir dahakine bende dikkat edeyim :):) sağ ol :)

  • silver apple  (05.02.10 22:52:11)
@silver apple:

kimse tl davetiyesi dağıtmıyor. arada bir üyelikleri açıyor tl, yakalamak gerekiyor. nadiren birileri veriyor tabi davetiye ama çok zor.
  • sanal uyku  (05.02.10 23:31:53)