[]

ben aldirma sonrasi

geçen perşembe ben aldırdım 2 dikiş var.10.12 gün sonra dikişleri aldır dedi ama bu hiç kabuk falan baglamadi ilk gunle aynı.

yerinden dolayı hergün batikon sürüp kapattım bandajla acaba hata mı yaptım açık mı kalmaliydi.şimdi iplerin üstü 1.2 saatte batikon emince bembeyaz oluyor ve cok kaşinıyor.


 
iyileşme sürecinde kabuk bağlamaz makak maymunu poposu gibi pembe ve hassas olur, yerine göre değişir tabi, 1-2 ay sonra deri normale dönmeye başlar.

her gün batikona gerek yok ama üstü kapalı kalsın, 10 gün sonra dikişleri aldırın demişlerdi aldırdım fakat ertesi gün dikişler açılmış uyandım,-sırtımdaydı bu arada- bir daha dikiş attırmak zorunda kaldım. o yüzden aldırırken bunu göz önünde bulundurun, hem uğraşırsınız hem de ikinci dikişte iz kalıyor.
  • zebragibi  (25.11.17 01:05:18 ~ 01:06:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.