Ankara'da Bambu Çorap Tarzı

Ürünleri alabileceğimiz, abartılı fiyatlar çekmeyen bir yer biliyor musunuz? Önceden Kızılay'da bir yere giderdim böyle şeyler için ama tadı kaçmış oranın. Erkek reyonu olmalı elbette.

samanpazarı, bu hacettepe hastahanesinin üst tarafında(yokuşu takip ederseniz eğer oraya çıkmış oluyorsunuz)

orada bütün giyim kuşam ürünlerini uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

bir de burası tersse eğer, eryaman I II metro durağının oradaydı galiba, babacan'ın kocaman bi' dükkanı var. Adından da anlaşılacağı gibi bildiğiniz babacanlara ait. Eğer toplu alımlar yaparsanız -ki çorap bu zaten illa lazım oluyor olacaktır güzel indirimler yapıyorlar.
  • mete kudur  (24.11.17 16:40:05)
Teşekkürler. Peki Kızılay Çankaya taraflarında bu tarz mekanlar biliyor musunuz? Zamanım biraz kısıtlı, oralarda olmak daha avantajlı olur benim için.

  • sevgikusunkanadinda  (24.11.17 17:06:42 ~ 17:07:00)
abartılı fiyat kişiden kişiye değişir elbet ama Kızılay-merkezi yer olsun dediğin için spesifik anlamda Yüksel Caddesi girişinde Koray'a ve Bulvar üzerinde Paulmark'a bakabilirsin. Muhtemelen metroyu gezsen oralarda daha da ucuza bulursun.

  • candanag  (24.11.17 17:22:26)
Bir soket çoraba sırf bambu, kaliteli diye 20-25 tl vermeyeyim de, gerisi önemli değil :) paulmark'a bakacağım, Koray da aklımda bulunsun. Çok teşekkürler.

  • sevgikusunkanadinda  (24.11.17 17:25:41)
penti

  • kablelvuku  (24.11.17 17:36:00)