[]

Zamanında yediğim bir yiyeceği arıyorum?

Bunu bir kafede yemiştim zamanında, şöyle bir şey dışı çıtır içinde de muhtemelen çedar peyniri ve acı biberler var. şekli üstten ve alttan basık küre gibi. Dondurulmuş bir gıda ve kızartılıp yeniyor. hatta metro gross markette satılıyordu. Bu ürünün adını falan aradım ama bulamadım, daha önce böyle bir şey yemiş olan var mı?
 
jalapeno poppers mı o?


  • evde liyakat kalmamis  (24.11.17 15:37:19) 
@evde liyakat kalmamıs


vallahi sorarken ümidim yoktu ama imdadıma yetiştin :)

Bu zımbırtı hala var mı metro marketlerde acaba? yoksa alabileceğim başka bi yer biliyor musun?
  • bobinhoo  (24.11.17 15:46:41 ~ 15:47:17) 
kafelerde sıklıkla bulunan bir ürün olduğundan vardır diye tahmin ediyorum, ama özellikle baktığım bir ürün olmadığından bilemiyorum maalesef.


  • evde liyakat kalmamis  (24.11.17 15:53:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.