[]

urban decay makyaj bazı kullanan var mı?

Benefit professional kullanıyorum, bitti ve baktım ki fiyatı uçmuş. urban decay far bazından memnunum, makyaj bazını bilmiyorum, nasıldır?
 
Porefessional'dan sonra bana tüm diğer bazlar boş gelmişti. Sonra silikon bazlı oldukları için tamamen bıraktım. Kryolan'ın gözenek silici bazına bakabilirsin, daha ucuzdu diye hatırlıyorum. Buldum ama 147 lira, porefessional kaç oldu bilmiyorum.

www.nubia.com.tr
  • kayranin kedisi  (24.11.17 15:07:13) 
Kryolan hiç kullanmadım, bilmiyorum. Satışı olan net hariç bir mağaza var mı?


  • mslny  (24.11.17 15:22:52) 
Kendi mağazaları var (İstanbul ve Ankara'da var en azından, diğer yerleri bilmiyorum).


  • kayranin kedisi  (24.11.17 16:05:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.