[]

kalorifer peteği hava alma ve sıcaklık farkı

geçen sene petekleri temizlettik. bu sene yakmaya başladık ve alt ile üst arasında sıcaklık farkı var. alt buz gibi değiş yanıyor ama üst ile fark var. bu normal mi ?

peteklerin havasını aldım yani özel aletle açtım su gelince hemen kapadım. hava yok yani demi, bu anlama geliyor ?


 
hayır suyu akıtacaksın bir miktar aynı anda kombinin başında biriside basınç düşmesin diye vanayı açıp takip edecek.
su gelir gelmez vanayı kapaman artık içinde hava kalmadı demek değil.

  • basond  (24.11.17 02:06:32) 
bizim de böyle. birkaç ay önce bakım yapıldı üstelik.

takipteyim 0.o
  • yuvarlanantencereninkapagi  (24.11.17 02:49:02) 
Kombinin içindeki sıcak su filtresini temizlediniz mi?


  • physcos physcos  (24.11.17 05:20:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.