[]

Çaylaklarda neden her zamanki görünüme dön butonu gerekiyor?

Arkadaşımın çaylak hesabı var arada onu hesaba giriyorum. Gece modu da açık olsa sürekli tema değişiyor, garip ve iğrenç renklere bürünüyor her zamanki görünüme döne basmak gerekiyor. Benim yazar hesabıma girince böyle bir şey söz konusu değil. Bunun sebebi nedir? İşkence resmen.

İki hesaba da aynı pc ve aynı telefon üzerinden girsek de sonuç aynı. Çaylak hesabında sürekli o tuşa basmak gerekiyor.


 
artık herkes yazar olduğu için çok sevgili yönetim "reklam gösterecek keriz lazım" düşünmüştür diye tahmin ediyorum.


  • yuto  (24.11.17 01:49:53) 
Bu olay her zaman olmuyor en azından bende olmuyor. Bir kaç haftada bir ne oluyorsa sürekli tıklamak gerekiyor sonra kendi kendesine düzeliyor.


  • reactionic  (24.11.17 02:00:53) 
@yuto

reklamla ilgisi yok engelleyici var zaten.
  • hehe  (24.11.17 02:43:00) 
@hehe engelleyici olduğunu varsayarak yapılacak bir şey değil ki bu, artık herkesin bir sözlük hesabı olabiliyor, dolayısıyla siteyi giydirdiklerinde teoride dışarıdan gelen azınlık haricinde giriş yapmış kimse göremeyecek reklamları.

adblock için de ileride sözcünün sitesi gibi yapmayacaklarını kimse bilemez tabi.
  • yuto  (24.11.17 04:19:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.