[]

Bir entryi arıyorum?

herkese iyi akşamlar.

tam emin olmamakla beraber sözlükte gördüğümü düşündüğüm bir şeyi arıyorum

üst üste iki kere üniversite sınava giren bir kişinin ikisini de okuduğu ilkokulda ve oturduğu sırada girmesi ile ilgili bir entrydi. hatta bunun olma olasılığının sayısal lotoya eş değer olduğunun hesabı da yapılmıştı. bilen hatırlayan birileri varsa lütfen benimle paylaşsın.

 
#65459093

şu mu?
  • yuto  (24.11.17 01:08:07) 
@yuto süpersin dostum teşekkür ederim :)


  • bigcaptain  (24.11.17 06:03:58) 
ne demek :)


  • yuto  (25.11.17 19:57:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.