Kış geldi

ve siz kilo aldınız mı son günlerde?

Ben bu sıralar doymuyorum da ne güzel sağlıklı güzel güzel yaşarken nerden çıktı bu durum anlamadım.

Hadi yalnız olmadığımı göreyim de rahatlayayım.

ben varım. iki ayda 5 kilo aldım :)

  • denef  (23.11.17 22:48:09)
Tam tersi oldu. Daha fitim.

  • dissendium  (23.11.17 22:51:38)
Tartılmadım ama ben de 2 kilo falan kesin aldığımı düşünüyorum.
Ne güzel fittim +1

  • duyond  (23.11.17 22:52:54)
Almadım.

  • Adramelekhh  (23.11.17 22:54:05)
20 kilo verdikten sonra 2 ayda 3 kilo aldım.

Ne güzel fittim +1

Gerçi buna da bin şükür :))
  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (23.11.17 22:58:14)
mevsim ve kilonun ne alakası var? eskisinden fazla yersen veya daha az hareket edersen kilo alırsın. kilo almadım.

  • diffarentiationation  (23.11.17 23:15:18)
biraz aldım maalesef. ilk etapta 2-3 kilo vermem gerek. sonra da 4-5 kilo. kışın ben de kilo alıyorum çünkü koşu veya bisiklete ağırlık veremiyorum hava şartlarından dolayı. yani tembellik olmasa yağmurda çamurda da yapılır bunlar ama işte.

  • burya  (23.11.17 23:33:20)
Hayvan gibi yiyorum 1 kilo falan aldım.

  • doxanikee  (23.11.17 23:36:52)
bende tam tersi durum söz konusu, bu sanırım biraz "mutlu olmak için yiyen" tipte bir insan olmamdan kaynaklı. normalde bir oturuşta öküz yerim, "akşam 7'den sonra yememek lazım" diyenleri tatlı niyetine götürürüm. gelgelelim kaban ve bot giymeye başladığımdan beri iştahım kesildi. sabah zoraki, sırf kafam çalışsın, midem boş kalmasın ağzım fakir fakir kokmasın diye iki lokma kahvaltı ediyorum saat 7 gibi. ondan sonra okuldan çıkınca saat 16 civarı ya bi tane dürüm gömerim ya da yarım ekmek arası bi şey patlatırım. o kadar. aramıyorum da açıkçası, aklıma gelmiyo yemek yemek. günde 6 ton meşrubat tüketmesem son bir ayda temiz 6-7 kilo verirdim.

kışın daha fazla yemek ve hatta kilo almak çok normal ama. iş kontrolden çıkmadığı sürece sorun yok. tıpkı güneşin doğup batması, mevsimlerin birbirini takip etmesi gibi normal bir süreç. çok şeyapma.
  • der meister  (24.11.17 00:14:11)
4-5 kilo aldım birkaç ayda. :(

  • ms brownstone  (24.11.17 00:18:42)
ben verdim yehhuuuuu!

beden ölçülerim küçüldü aslında kilonun bilmiyorum.
  • yuvarlanantencereninkapagi  (24.11.17 00:51:06)