otomobil cahiline yardım.

2006 model Lada Vega'ya ses sistemi takılır mı? İstediğim özellikler bloetooth olması, handsfree olarak telefonla görüşebileyim bir de usb den müzik dinleyebileyim o kadar. Mp4 çalar özelliği istemiyorum. Böyle bir sistem alsam oto elektrikçi bunu takabilir mi? Ne alıcam bir de cihaz önerebilirseniz çok mutlu olacağım. Amfi filan takılkacaksa takılsın sorun değil. Hayatta tek zevkim iyi müzik dinlemek. Yardım ediniz.

Tişikkrlr.

urun.n11.com

elektrikçiye gerek yok, çakmak gözüne tak sonrası senin
  • angelofdeath  (23.11.17 15:35:09)
fm transmitter olması sıkıntı. istanbulda neredeyse tüm radyo frekansları dolu. büyük ihtimalle başarılı olmayacak.

  • sutlu nescafe  (23.11.17 16:03:59)
fm transmitter'ların kalitesi için kötü diyorlar, hepsiburada'da ucuz bluetooth'lu teypler var, yorumlara bakarak seçebilirsin. araçta hali hazırda kolon falan varsa amfiye de ihtiyaç duyacağını sanmıyorum, oto elektrikçi de takar evet.

  • yuto  (23.11.17 16:13:12)