biceps ile bacak aynı gün girilir mi?

sb.hayır ise neden?

girilir.

  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (23.11.17 12:48:57)
girilir hatta başlangıç-orta seviye için full body antreman daha faydalı.

  • orpheus  (23.11.17 12:52:25 ~ 12:54:05)
İzole çalışmalar genel olarak gereksizdir ama böyle çalışacaksan biceps çalışması göğüs gününde daha iyi olur, zira göğüs günü, yani itme çalışmalarında triceps de çalıştığı için yanına biceps eklemek kol çalışmasını daha efektif hale getirebilir. Ha bacakla çalışmanın bir zararı var mı dersen ama, yok.

  • angelus  (23.11.17 12:53:56)
yav bu BB muhabbetlerinin de sonu yok cidden, şu şununla girilir-girilmez diye bir şey yok (girmek nedir yav!), senin planın-programına uygunsa yaparsın ya da yapmazsın. Split workout mantığının bir anayasası yok özetle, ama teamül haline gelmiş bileşenleri var. Bu bileşenlerden biri de birer büyük-küçük kas grubunu aynı günde birleştirmek, bu açıdan bahsettiğin bölgeler uygundur. Diğer taraftan aynı gün iki büyük kas grubu çalışılmaz diye bir kaide de yok, o da çalışılır.

  • candanag  (23.11.17 12:54:12)
@candanag kafama takilan bir soruyu sordum, sonu yoksa cevaplamazsin. Gereksiz kasmanin alemi yok.

  • Deathrow  (23.11.17 12:56:27)
@deathrow kasmak yok da sabaha bırakasım geldi, akşama çalış sen bunu

  • candanag  (23.11.17 13:53:57)
arkadaşlar sakin olun yav niye gerildiniz hemen...

  • joooper  (23.11.17 14:18:09)
Aksamdan yatırıyorum ben genellikle candanag sabaha biraktigim pek azdir (:

  • Deathrow  (23.11.17 14:31:41)
geceleri de altına yatıran kazanıyor.

  • since1907  (23.11.17 14:33:50)