[]

gezi rotası, kararsızlık.

merhabalar, aralık'ın ilk haftası için

1) frankfurt-strazburg-nuremberg ya da
2) vilnius arasında kararsız kaldım.

strazburg çok görmek istiyorum özellikle christmas marketleri merak içindeyim ve yalnız yolculuk edeceğim.
diğer yandan vilnius da yakın arkadaşım erasmus yapıyor gidersem cok eğlenirim ve yalnız olmayacağım

cıkmazlardayım n'apsam ? :)

 
yalnız başına gezmeyi sevmiyorsan ve eğlenmiyorsan vilnius

turistik bakış açısıyla alamanya-avusturya
  • cedex  (23.11.17 09:38:13) 
Frankfurt-Strazburg-Nurnberg diyorum. O yerlerde harika oluyor christmas pazarı. Strazburg zaten harika bir yer, noelde hayal bile edemiyorum


  • helena  (23.11.17 09:46:35) 
1. rota diyorum da frankfurt neden, asiri gereksiz bi yer. Strasbourg yakinlarinda freiburg var, bence frankfurt yerine orasi.

Onun disinda strasbourg + nürnberg harika. Hele de noel zamani.

Vilnius'u sevmemistim ben, zaten birbirinden bagimsiz 3 sehir yazdiginizs gore 1 hafta filan sureniz var, vilniusta 2.gun zor gecer bence.
  • kuehles blondes  (23.11.17 11:03:46) 
muhtemelen frankfurt havalimanına ineceksin, yoksa frankfurtun herhangi bir gezi planına dahil olması imkansız :) hiç bi numarası yok.

strasburg çok güzel, nurenbergi görmedim.


nihai olarak vilnius diyorum. yurtta kuzey dünyada kuzey.
  • veys zimmer  (23.11.17 12:02:35) 
Yazı tura atın. Çıkan sonuçta aklınız diğer seçenekte kalıyorsa aslında onu istiyorsunuz.


  • EasyTiger  (23.11.17 12:07:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.