Oslo-Amsterdam-Berlin için mobil internet

Utanmadan söyleyeyim henüz araştırmamı yapmadım, belki buralarda bilen birileri vardır diye sormak istedim.

Şubat ayında Oslo>Amsterdam>Berlin şeklinde 1 haftalık bir yolculuğum olacak. Bu yolculuk sırasında mobil internet planı almayı düşünüyorum. Bazı durumlarda (özellikler Avrupa'da) bir ülkeden alınan mobil planı farklı ülkelerde de kullanmak mümkün oluyor. Bu üç şehir için de böyle bir mobil plan mevcut mu acaba? Yoksa tek tek mi almam gerekecek? Ya da Vodafone hat sahibi olduğum için benim için daha mı ucuza gelir şu tarifemi aynı şekilde yurtdışında da kullanma olayı?

Ab'de bu yaz yeni yasa çıktı. Bir ülkeden geçerli tarifa artık her ülkede geçerli. Norveç dahil mi emin değilim bir google aramasına bakar fakat amaterdam berlin hangi tarife alırsanız alın iki şehirde de kullanabilirsiniz

  • but that was just a dream  (23.11.17 00:32:44)
6 gün Amsterdam-Berlin yaptım, Telekom hattım 7 günlük yurtdışı 2gb internet paketi aldım ve 1.2gb kullanabildim mütamadiyen google map ve diğer şeyleri kullanmama rağmen. Vodafone'da da vardır aynı şey, şehirler yazıyor zaten açıklamalarda.

  • awareim  (23.11.17 00:49:39)