1.86 boy erkek 1.56 boy kız ilişkisi?

Ben böyle çiftleri nasıl gördüğünüzü merak ediyorum. Sizce anormallik var mı? Ekstrem durumlar elbette var dünyada; ya da aşk olduktan sonra gerisi önemli değil elbette; bunları sormuyorum zaten.

Siz böyle bir çifti görseniz boyu boyuna hiç olmamış; çok uzun/kısa kalmış der miydiniz? Aklınızdan neler geçiyor böyle durumda?

Boyu boyuna olan, giyiminden duruşuna kadar uyumlu olan çiftleri görünce ne kadar çok yakışıyor derim ama tersi durumda bir şey düşünmem.
Aklımdan da bir şey geçmiyor açıkçası normal çift işte.

  • mutekebbir  (22.11.17 21:16:23)
Anormal gelmiyor. Sevimli bile gelebiliyor. Gerçi bunun sebebi benim de uzun boylu erkekleri beğenmem olabilir.

  • irene  (22.11.17 21:20:41)
üzerine bi' de çocuk yakışıklıysa kızı tebrik ve takdir ediyorum, sonuçta bizim civarımızdan 1 kişiyi daha elemiş oluyor.

Onun dışında da gönül işleri karmaşık diyen ergenlerden değilim, avamın gönül işlerine basit mühendislik mantığıyla yaklaşırım bu yüzden ''ne kadar da tatlılar'' filan da demem rahatsız edici herhangi bir olumsuzlukta refleks de vermem, en fazla yanımda çoook samimi bi' arkadaşım varsa komiklik olsun diye ''saat 4 yönünde ediyle büdü geliyor, bi' imza istesene'' diye takılırım.
  • mete kudur  (22.11.17 21:25:43)
O durum sık yaşanabiliyor. Türk kızının genel ortalaması 1.52 falan sonuçta. Anormal ama yapacak bişey Yok.

  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (22.11.17 21:26:54)
banane amk diyorum

  • yuvarlanantencereninkapagi  (22.11.17 21:29:24)
Ruh halime göre belki "ehi" falan diye hafifçe gülerim ama bir şey hissetmem veya üstüne düşünmem.

  • sopiro  (22.11.17 21:33:46)
Koca adamın yüreği narinmiş diyorum. Bence güzel bir tablo.

  • dissendium  (22.11.17 21:33:59)
Ya geçen bi çift gördüm arkadan. Kız baya ufak tefek, eleman bir ara kafayı eğip kızı öptü "oha adam çocuğu öpüyor lan" dedim bir an içimden. Meğerse çiftlermiş sksksj

  • synesthesia  (22.11.17 21:42:18)
Oley diyorum, çünkü ay lav uzun boylu erkekler. Onların da kısa kadınları seviyor olması mucizevi.

  • devilred  (22.11.17 21:50:46)
Zamanında benim de böyle bir ilişkim olduğu için normal geliyor bana.

  • ms brownstone  (22.11.17 21:51:21)
Cok umursamiyorum ama tam tersi durum cok tatli hayalimdeki iliski.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (22.11.17 22:05:43)
Ben itiraf ediyorum sevisme olaylarini düsünuyorum. Sinsi miyim neyim.

  • velvetmorning  (22.11.17 22:06:49)
Velvetmorning:) öylesin

Bence çok büyük fark değil 30 cm.
Dikkatimi çeker sadece
Kadın uzun olmadıktan sonra sıkıntı değil
  • sagin  (22.11.17 22:12:43)
Ne kadar da guzel bir cift, diyorum. Ah keske herkes oyle olsa, diyorum :)

Benim boyum bir bucuk metre. Bana herkes uzun, herkes kocaman. Gonlum kimi sectiyse uzun kisa -kisa dediysem de ne kadar kisa olabilir ki bana gore- fark etmeden birlikte oluyorum. Boy degil, huy :D
  • lamira  (22.11.17 22:25:23)
kadın tarafının boy kompleksi olduğunu ve uyumsuz bir çift olduklarını düşünüyorum. itici geliyor.

  • pinkpeony  (22.11.17 23:39:02)
Gariplik yok, daha güzel hatta bence. İyi ki uzun boylu erkekler kısa boylu kız seviyor.

  • elikası  (23.11.17 11:52:56)