[]

bunaldım

1 nisandaki yds için irem yayıncılık suat ve rıdvan hocaların takım satılan iki kitabını aldım ama hem gramer kitabını okurken hem de diğerini okurken boğuluyorum, çok yoğun geliyor, ingilizceyle aram hep iyiydi ama şaşırdım kaldım. bir yandan da ales'e çalışıyorum ikisi yıpratıyor, neler yapabilirim? neler önerirsiniz?
 
1 seneden fazla hem de full time işte çalışırken bu tempoyu yapmaya çalışıyodum. Yapmayın.
Tavsiyem hangisi daha öncelikli ona karar vermeniz ve tek ona odaklanmanız. Suat rıdvan hocaların kitapları insanı şok ediyor doğru ama iyi özümsendiğinde yds için ideal kitaplardan. Ancak bu kitaba çalışırken ingilizceyi unutmamak için Cesur Öztürk Building Skills ile pekiştirin, bu kitapta kelime ezgersizleri daha çoktu diye hatırlıyorum.
Kolay gelsin.
  • hepbirarayış  (22.11.17 13:41:30) 
@hepsibirarayış teşekkür ederim ama maalesef ikisine de hazırlanmam gerek çünkü yüksek lisans başvurularında ikisi de isteniyor :(


  • ucurumdanasagiyadogruyuvarlananyaprak  (22.11.17 13:55:01) 
ales çoğu üniversitede %50 etkili, tavsiyem ona ağırlık vermen olur.


  • hepbirarayış  (22.11.17 14:04:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.