[]

Fön makinesi seçimi

Saçları kurutmak için değilde şekillendirmek için profesyonel fön makinelerinden hangisini tercih etmeli?

1. m.n11.com
2. www.tekzen.com.tr
3. www.kuaforpazari.com.tr

 
sirkeci tarafına yolunuz düşecekse ZAZA han var. kufaör malzemeleri satılır. hem en uygun fiyata alabilirsiniz hem de bir çok modeli inceleyip danışabilirsiniz.


  • kisa  (22.11.17 09:37:06) 
fönsan marka makinadan oldukca memnunum. bir çok kuafor de bu ürünü kullanıyor. yıllarca bozulmadan kullanabiliyorsunuz.

fiyatları da oldukça makul bir bakın isterseniz.
  • kullanıcı adını aktif edemeyen insan  (22.11.17 09:46:49) 
etap 3000


  • gameofannen  (22.11.17 09:50:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.