Aliexpress Alışveriş

Merhaba,

Az önce ilk defa Aliexpress'ten alışveriş yaptım. Ödemeyi enpara banka kartımla yaptım ancak telefona şifre gelir diye bekledim, gelmedi. Siparişiniz alınmıştır ekranı çıktı direkt.

Racon böyle mi? Daha sonra kartla ilgili güvenlik sorunu yaşar mıyım? Ona göre karttaki parayı çekeyim.

Bu arada güvenilir satıcıdan yaptım alışverişi.

Babandan yanlış bekle aliexpressten yanlış bekleme. Hiç bi sorun yaşamazsın keyfine bak.

  • England  (21.11.17 23:51:18)
ilkinde ben de korkmuştum. bişey olmuyo merak etme.

  • dafaisss  (22.11.17 00:22:31)
enpara çoğu sitede salıyor parayı. türk sitelerinde de denk geldim. ama ali'ye bizimkilerden çok güvenirim.

  • arkeolojik usb  (22.11.17 01:18:22)
Bir süre içinde Ödeme onaylanır. Enpara hesabınızda hareket vardır, para çekilmişse ödeme onayını beklersiniz. Çekilmemişse tekrar ödemeniz gerekebilir.

Bazı POS'larda AE 3DSecure kullanmayabiliyor, Enparalık bir durum değil.
  • kobretti  (22.11.17 02:08:36)
bir çok kartla işlem yapmama rağmen yabancı sitelerde 3d secure (telefona sms ile şifre gelmesi) olayını hiç görmedim. 3d secure zaten sitelerin keyfi kullandığı bir şey.

  • kutukcu  (22.11.17 05:21:55)