Nerden kaban alalım ki dötümüz donmasın?

Geçen yıl LCW'den almıştım ve beni çok mutlu ediyordu. Ama iki beden zayıfladığım için değiştireyim dedim, bu sezon yok, hediye kartı alabildim sadece. Yani bir yerlerden kaban almam lazım, çünkü sabah karanlıkta evden çıkıyorum ve ÇOK SOĞUK.

Not: kaz tüyü filan olmayacak.

columbia

  • elvan abeyiylegezse  (21.11.17 23:17:35)
decathlon

  • nickimin hakkini veremedim  (21.11.17 23:18:59)
quiksilver aldıydım 5 sene süper korudu beni. sarar kaşe giyiyorum o da sıcacık. 20 gün evvel damat aldım, içinde bilmem ne varmış, şimdiye kadar üşütmedi, kış sonu editlerim.

  • Corrigan prefers beer  (21.11.17 23:24:38)
Bütçe söylemen lazım
Lcw kaban giyen birisine columbia al demek saçmalık. 10 kat fiyat farkı var abi

  • benaslindayohum  (21.11.17 23:27:22)
yemin ediyorum sırf columbia yazan var mı diye gelmiştim ki, aranan columbia cevabı verilmiş zaten, vay arkadaş ne tuhaf bir topluluğuz böyle. lcw'den aldım mutluydum demiş refleks cevap columbia. yok yok lv

şekilcilikten ölen arkadaşım var benim.

www.columbia.com.tr

şunu şuraya bırakayım da, ardından bence columbia'yı boşver yeah malları çok dandik oluyor. louis vuitton ile konuştum bu sefere özgü mont yapacaklarmış. o daha iyi olabilir.
  • mete kudur  (21.11.17 23:29:49)
Aslında önce mangodan almıştım 260 tl falandı. Ama eve gelince kaz tüyü olduğunu fark ettim gittim geri verdim. Sonra lcwdan aldım kaz tüyü olmayan bi şey.

Bütçe en fazla 300 diyelim
  • mutlusismankedi2015  (21.11.17 23:30:08)
Gecen sene jack jones marka mont hediye geldi. Şöyle diyeyim içine tek gömlek giyince bile terletiyor meret o derece sıcak tutuyor. Yer izmir.

  • ismira007  (21.11.17 23:30:37)
Columbia'yı da ilk kez gördüm ama allah affetsin çok çirkinmiş modeller :(

  • mutlusismankedi2015  (21.11.17 23:31:39)
www.decathlon.com.tr

Aldığım kaz tüyü çıktı iade ettim deyince spor bir model aldığını düşündüm bir de bu montlar -10 a kadar ideal sıcaklık sağlayabiliyormuş ve fiyatı uygun
  • freebird5406_2  (21.11.17 23:32:26 ~ 23:39:26)
decathlon iyidir +1

  • yuto  (21.11.17 23:40:51)