Metrobusle hayvanla gitmej icin ideal saat

Sogutlucesmrden bduzune iki saatkij yol gitmek icin. On onbir iyi midir yogunluk azligi acisindan. Scesme oldugu icin oturarak gitme sansi var da aktarma olacsk avcilarda, o yuzden sikinti.

söğütlüçeşmeden binin, ardından zncirlikuyuda inip direkt sıfırdan beylikdüzü metrobüsüne binebilirsiniz. saat konusu çok esnek , mantık akşam geç saatler diyor ama belli bir saatten sonra azalan toplu taşıma imkanlarından dolayı metrobüs tekrar yoğunlaşıyor. hafta içi geç saatler yine de mantıklı gibi.

  • eksisozlukokuryazari  (21.11.17 22:21:18)
Sabah 10 - 10.30 civari nispeten rahat

  • rusyalı kozmonot  (21.11.17 22:37:30)
söğütlüçeşme - avcılar yapıp. beylikdüzü aktarması avcılarda yapılsa daha kolay olmaz mı ?

  • orpheus  (21.11.17 22:45:08)
avcilarda oturmayi birakin binmeniz cok zor, hala deli kalabalik oluyor (ikindi vakitleri tecrubem) zincirlikuyuda sirada biraz bekleseniz de yine de oturarak gitme ihtimaliniz var.

  • pide  (21.11.17 22:47:11)
avcılara gelmek zorunda kaldım.ordan 10 dakika sürdü.boştu metrobüs 11 gibi

  • Cursed Chico  (22.11.17 14:21:08)