Sırtta sivilceler

Ne yapsak da geçse?

Teşekkürler

Ben Neutrogena'nın sivilce karşıtı temizleme jelini sırt, omuz ve göğüs bölgelerimde duş jeli gibi kullanıyorum. Ucuz zaten. Senelerdir öyle yaparım, arada sırada tek tük ve minik çıkan sivilceler dışında o bölgede sivilce sorununu çözdüm. Ki eskiden baya vardı.

  • love my way  (21.11.17 21:23:37)
alkolü azalt.

  • goodz  (21.11.17 21:33:55)
Liflen
Love my way in bahsettiği ürünü kullanıyorum ben de ama çok etkili olmadı

  • sagin  (21.11.17 21:39:54)
duştan çıkarken bir miktar sirkeyi sulandırıp sırtından aşağı döküyorsun, tekrar durulanmak yok. kuruyunca kokusu gidiyor zaten. bunu bir süre uyguladıktan sonra verim alırsın.

  • who cares wins  (21.11.17 21:55:56)
Goodz, bu ara neredeyse içmiyorum bile.

Sagün, lifleniyorum ama daha iyi lifleneyim.
  • senolll  (21.11.17 22:12:58)
Nadixa krem sür.

  • Lim5  (21.11.17 22:15:05)
Beslenme ile alakalı olabilir. Şeker kullanmayı bir süre bırak ve bakalım sivilceler ne duruma gelecek.
Ayrıca ciğerlerle alakalı bir sorun da olabilir.

Doktora gitmen iyi olur.

Onun dışında liflen, güzel temizle, sıkma.
  • patty duke  (21.11.17 23:27:23)