[]

Acil Laptop Tavsiyesi

ay başından beri laptop seçmeye uğraşıyorum fakat hiçbir bilgim olmadığı için adını koyamıyorum. en geç salı çarşambaya kadar tr fiyatı 2000-3250 lira arası, fifa18-gtav-wot-battlefield 1 oynatacak donanıma sahip bir dizüstü seçmem gerekiyor çünkü tanıdık vasıtasıyla qatar'dan alınma durumu var.

bir de şu var; garanti işi olmayacağından ötürü en az sorunla yıllarca kullanılacak bir cihaz olmalı bu. öyle içini açma parça ekleme falan da yapmam zaten.

acil tavsiyelerinize açığım, lütfen, şunu alın deyin alırım yani..

 
www.monsternotebook.com.tr

paranız olunca da ssd alıp takarsınız. korkmayın kendi tükanlarına götürürsünüz orda rica edersiniz 10 dakikada takarlar ve bakımını da yaparlar o arada..
  • golgi aygıtı  (20.11.17 15:18:39) 
hacı msi in gaming laptopları güzel
katar dan alacaksa da orada dükkanda ne varsa seçmek lazım

  • kingcyrax  (20.11.17 16:49:35) 
ilginçtir Monster'dan bir adet seçtim bugün. fakat katar'daki birkaç elektronik eşya mağazasını karıştırdım, monster satılı yoktu. üzdü açıkçası, alternatif belirleyemedim bir türlü.

Teşekkürler yine de
  • nickimi verin bana  (21.11.17 00:09:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.