[]

Firefox açılışta şifre sorsun

Bir tane bu konuda iş yapan eklenti varmış ama bir takım sebeplerden dolayı arkadaş destek veremeyeceğini söylemiş (git: addons.mozilla.org) Bunun üzerine aradım taradım bu tarz bir eklenti bulamadım.

Efendim başka var mıdır acaba ?

Düzenleme: Tamamdır dostlar, teşekkürler.

 
maalesef yok. quantum gelince bu eklenti devre dışı kaldı. tercih edilmeyesi çözüm firefox'un sürümünü düşürmek. son çare de birilerinin böyle eklenti yazmasını beklemek.


  • lazpalle  (20.11.17 12:25:09) 
aynı işi görmez ama kendi içinde ana parola var kayıtlı şifreleri açtırmıyor en azından.


  • oku oku yazar ol  (20.11.17 12:30:05) 
linuxta opera açılışta root şifresi istiyor
windowsta da program açılışta firefoxun güveliğini en üste çıkar bakalım oluyor mu
hiç denemedim nasıl yapılacağını bilmiyorum
  • hitsumo  (20.11.17 13:54:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.