[]

Masaj Salonu-Spa

Sevgili Romalılar,
İstanbul'da, mümkünse anadolu yakasında, bildiğiniz güvendiğiniz masaj salonu öneriniz var mı? Otellerin spaları daha sağlıklı olur diye düşünüyorum. İndirim kuponu olan sitelerde bir sürü ilan var ama kalitesinden emin olamıyorum. Gittim, denedim, sürekli gidiyorum dediğiniz mekan varsa yazarsanız sevinirim. 
selamlar, anadolu yakasında değil ama taksim ramadanın içindeki zen spaya yıllardır gidiyoruz, kişi başı 60 tl(kupon fln yok) 1 saat seçtiğiniz masaj, buhar odası sauna hamam da ücretsiz kullanım oluyor.


  • benaslinda  (20.11.17 13:43:09) 
Annem pendik divana gidip baya memnun kalmıştı.


  • jazzabel  (20.11.17 13:44:42) 
taksim ramada'ya kesinlikle gitme. nasıl önermişler anlamadım. 2 ay önce gitme hatasında bulundum. saunası bozuktu giremedik. hamam desen boş bulursan girebiliyorsun. aynı anda bir aile girebiliyor. havuz desen buz gibi ve pislik içinde. havuz kenarı saç ve kıldan geçilmiyordu. soyunma odaları 2002'den kalma. asla. asla.


  • onurrrrr  (20.11.17 18:43:30) 
@onurrr ben 2 yıldır mutlaka her ay gidiyorum, hep de haftasonu, masaj-sauna-hamam-buhar odası-havuz alanında maksimum 5 kişi gördüm aynı anda, bu sebepten rezervasyonlu alıyorlar çok kalabalık olmasın diye, ve hep çok temizdi. daha hiç bozuk bir kısmına da denk gelmedim, üzüldüm kötü tecrübeniz için. ben hala tavsiye ediyorum.


  • benaslinda  (21.11.17 10:12:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.