[]

Uçuş Tarihi Geldi Vizeden Ses Yok

Merhaba,

Belçika'ya 31 Ekim'de turistik vize için başvurdum. çarşamba günü uçuş var. Ne yapabilirim daha önce başına böyle bir iş gelen var mı?

VFS'den başvurdum haliyle, bugün pasaportu kargoya verseler bile yarına zor alırım ):

Arıyorum VFS'yi başvurunuz incelemede bizlik bir şey yok diyorlar

 
Büyükelçiliği/konsolosluğu arayın?


  • nrmnm  (20.11.17 11:21:51) 
maalesef geç başvurmuşsunuz. bu aralar 4-6 haftada çıkıyor vizeler.


  • cedex  (20.11.17 11:57:20) 
elçiliği arayın uçağa göre değerlendiriyorlar zaten, kargo yaptırmayın gidin elden alın


  • oscar  (20.11.17 13:15:42) 
Elçiliği ara, ilgili kişinin mail adresini iste, biletin görüntüsünü vs gönder, rica et.


  • merak ediyorum  (20.11.17 13:19:37) 
yanıtlar için teşekkürler ama ne yaptıysam bir sonuca ulaşamadım. sonuç olumlu ya da olumsuz uçuştan sonra gelecek gibi görünüyor.

uçuşa 20 gün kala başvurmaya izin veriyorlar fakat 20 gün içinde değerlendirme garantisi vermiyorlar, nasıl işse artık
  • alm est  (20.11.17 16:15:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.