[]

xbox oyun yükleme -jtag-

Uç dört oyun yükledim bugüne kadar ama hep youtubeda izleyerek. Şimdi gta 4 yükleyeceğim bulamadım çok da araştırmadım. Genel olarak sorum şu. Bu yüklemenin bir mantığı bir sıralaması olması lazım bence yoksa insanlar nasıl biliyor nasıl yükleneceğini. 2 dvdli oyunlarda izlenen aşama nedir? Yoksa öyle bir şey yok mu?
 
Spesifik bir yuklenme sekli yoksa iso dosyasi olarak indirdiyseniz Xbox360 Iso Extractor tarzi programla iso dosyasini aciyorsunuz acilan dosyalari USB'ye atip Content\1 klasoru icine kopyalayip yeni oyunlari taratiyorsunuz ve menude gorunuyor. Calisirsa sorun yok, calismazsa oncelikli olarak Title Update guncellemesi yapmak gerek, eger bu yontemde de calismazsa indirdiginiz dosyanin icindeki ReadMe dosyasini veya yoksa indirdiginiz adreste nasil yuklenecegi konusundaki talimatlari izleyebilirsiniz. Ancak TU yaptiktan sonra genellikle Jtag da guncelse calisiyor.


  • pwnography  (20.11.17 14:59:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.