[]

istanbul'da evlilik yıl dönümü kutlanacak manzaralı restorant tavsiyesi

Avrupa yakasında olan, otopark olayının sorun olmadığı birde aşırı pahalı olmayan(tamam manzaralı yerler illa pahalıdır ama olayı abartmayan) yerler nereleri olabilir ?

Not: araba kullanacağım için içki olayına girmeyeceğim yani içki harici fiyatları uygun mekanlara da açığım.


 
mikla


  • rentts  (20.11.17 09:42:36) 
@rentts, ne yaptın hacı pahalı olmayan demiş :) yalnız @joehigashi, buraya gidersen verdiğin her kuruşa değer, orası ayrı.

www.zomato.com
  • Bruce  (20.11.17 09:45:00 ~ 09:45:31) 
@bruce

hocam giderim ama 2 kişi ne kadara çıkabilirim burdan ?
  • joehigashi  (20.11.17 09:55:30) 
Galata Kulesi şiddetle tavsiye edilir.İnanılmaz makul rakamları vardır ve en az 1 hafta önceden rezervasyon yapın.


  • josefen  (20.11.17 10:04:08) 
www.zomato.com

burada 420 demiş ama tercihe göre artar o. benim yolladığımda max 300'e dolu bir yemek yiyebilirsiniz.
  • Bruce  (20.11.17 10:04:14) 
google da " sapphire seyir terası restaurant " görsellerde aratıp fotolara bakmanızı öneririm .
gerçi ben ablamla gitmiştim ama özel günler için mükemmel bir seçim

  • devilone  (20.11.17 10:30:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.