tasli fotograf cercevesi - aski memnu - kayinvalide

baslik karisik oldu da. dun misafirlikte otururken, kayinvalidem aski memnu dizindeki bir fotograf cercevesini cok begendi. kimin odasi, hangi sahne pek bilmiyorum. aklimda kalan, isigi kapatinca cervedeki taslar parladiydi biraz. beyaz ve ic tarafinda 3 sira parlak taslar vardi galiba.

valideme kucuk surprizler yapmayi seviyorum ve ondan alayim dedim. dizi sponsorlarini arastirdim bulamadim. netteki alisveris sitelerinde aradim bulamadim. aklima gelen her seyi yaptim ama bulamiyorum. bana yol, yordam onerecek var midir diye burada sormaya karar verdim son care olaraktan.
olur isssallah.

nihal in komidininde duran behlülle resimlerini koydukları taşlı çerçeve sanırsam.
biraz bakıniim.

  • mahnita  (05.02.10 11:20:25)
mudo da vardı öyle çerçeveler. internet sitesine baktım şimdi göremedim ama mağazalarına bakma fırsatınız olursa bulabilirsiniz sanıyorum

  • sirena  (05.02.10 11:21:46)
images.google.com.tr

şöle bişi buldum şimdilik

çerçeve hemen hemen şu snrm:

images.google.com.tr
  • mahnita  (05.02.10 11:23:01 ~ 11:24:29)
@mahnita: en son linkteki benziyor ama en disarsi beyaz, taslar azcik icerdeydi galiba. benziyor, bu tip bir sey de olabilir.

  • pyro clustic flow  (05.02.10 11:31:49)
markafoninin bugünkü kampanyalarından birinde taşlı çerçeveler vardı sanırım. durun hemen bakayım geleyim. baktım. link şu;
www.markafoni.com

link açılmıyorsa;
markası gusto design.
  • tcyx  (05.02.10 14:03:28)