ÇOK ACİL!! Kör kediye yuva bulmak zorundayım

Bu kedi goz enfeksiyonundan ölmek üzre iken minicikken buldum. Ameliyat oldu her türlü tedavisi bitti. Aşıları yapıldı ama yuva bulamıyorum nolur yardım edin. Veteriner perşembe günü birakacak bakamıyor artık. Benim zaten 3 kedim var. Lütfen yuva bulalım yardım edin sinirlerim bozuldu artık :'(

Fotoğraflar tedavi döneminden. Şu an Nasıl güzel oldu nasıl sevgi dolu anlatamam. Yuva bulalım nolur:'(

Lokasyon istanbul anadolu yakası

Sabitlememiz mümkün mu

  • whatyougetiswhatyoudid  (19.11.17 19:07:07)
umarım bulursunuz. facebook hay-sev'e de mesaj atarsanız belki daha çok kişiye ulasır

  • monicapp  (19.11.17 20:05:48)
Merhaba fotoğraf göremiyorum ama.

  • :)  (19.11.17 21:53:29)
Yok mu kimse
Gerçekten yok mu:(

  • whatyougetiswhatyoudid  (21.11.17 21:34:06)
Guncel fotoğraflarını koysanız bir de oyle deneseniz:( İnsanlar gerçekten şekilci ne yazık ki, umarım bulur bir an önce ailesini.

  • hipopotamus  (22.11.17 15:13:01)
kimse bu sorumluluğu almak istemez maalesef :/ geniş bir kapta kedi kumunun üzerinde hayatına devam edecek. yapacak başka bir şey yok.

  • gameofannen  (23.11.17 17:17:47)
sorumluluğu almak istemezler diyenlere cevabım: yuva bulduk. hem de 3 aile sıraya girdi. dünyada merhametli insan çok anlayacağınız.

böyle şeyler yazacağınıza hiç yazmayın rica ederim.
  • whatyougetiswhatyoudid  (29.11.17 14:18:19 ~ 14:18:56)
takibini de yapın o zaman!!!

  • gameofannen  (29.11.17 14:34:42)
@whatyougetiswhatyoudid

çok sevindim! hayırlı olsun :) birilerinin böyle zor durumda kalmış hayvanların kahramanı olmak isteyeceğini biliyordum. sevgiler.
  • istanbul kanatlarimin altinda  (29.11.17 15:02:26)
Harika haber:)

  • hipopotamus  (02.12.17 01:07:56)