[]

İphone almak

www.sahibinden.com sizce burdan telefon alınır mı? Telefonda sıkıntı olur mu?
 
sırf açıklamadaki kelimeleri saçma sapan ortasından ayıran yazım yanlışları yüzünden bile alınmaz buradan telefon falan. okurken zihnim kelimeleri doğru olarak birleştirmekten yoruldu. ürününü bu şekilde yazım hatası katilliği yaparak satmaya çalışan birine güven duyamıyorum ben. hadi bireysel satıcı vs olsa tamam da, adamlar koca dükkan. türkçe bilen bir tane mi elemanları yok? büyük mağazalarda vs kampanya kovalarsan hemen hemen aynı fiyata 6S alabilirsin.


  • fakirpislik06  (19.11.17 18:41:59) 
fiyat olarak da yuksek geldi bana, 200-300 tl ustune iphone 7 var sahibinden'de zaten benzer saticilardan.

malesef bu saticilar bildigin telefoncu, sokakta gorduklerinden yani. ben de guvenemiyorum acikcasi, burdan magaza bilgilerine ulasip gidip yuz yuze almayi tercih ediyorum. swap cihaz mi, kutulu mu, kutu yeniden mi jelatinlenmis vs bakmak lazim.
  • hjarteblod  (19.11.17 19:17:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.