[]

Bal

Balı nerden alıyorsunuz, ne balı, kilosu kaç tl?
 
Ben tüketmiyorum boşa alınan şeker olarak görüyorum bir faydası yok bence


  • gozu acik sevisen yahudi  (18.11.17 18:06:38) 
Bizim akraba var. ondan alıyoruz. adam için arılarla ilgilenmek çok güzel bir eğlence. severek yapıyor. hakiki kestane balı ve şekersiz. eşe dosta satıyor kilosu 120 liraya. ama bal gerçekten harika. bazı müşterileri özel almaya geliyor. kendisi aynı zamanda beyaz eşya mağazası var. Profilo'nun Türkiye'deki en üst müdürü Semir Kuseyri'ye bile yolladı geçenlerde.


  • sigma  (18.11.17 18:13:07) 
erzincan çiçek balı kendi köyümüzden, ben bedavaya alıyorum lakin 60 a falan satıyolardı galiba


  • The_Lollok  (18.11.17 18:57:47) 
köyde bi tanıdıktan alıyoruz. kestane balı. kilosu 120 tl.


  • spirit crusher  (18.11.17 20:39:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.