İzmir’de parfüm nereden alınır ?

Sevil-sephora-boyner ?

Sözlüğe baksam hiçbirinden almamam gerekiyor. Ne orjinal olmadığı kalmış ne gereğinden fazla pahalı olduğu. Memnun kaldığınız güvendiğiniz şube veya başka bir marka varsa tavsiyeniz nedir ?

Boyner'den almamalısın bence. Oraya güvenmiyorum. Morhipo'da satılan bazı ürünler markanın kendi sitesi dahil hiçbir yerde olmuyor. Fason üretim gibi. Sephora'lar yeni açıldı. Muhtemelen tazedir ama pahalı. Sevil'i bilmiyorum.

  • Lim5  (18.11.17 16:34:09)
Bak simdi sok oldum. Yillardie Boyner’den aliyoruz, bildigin orjinal. Morhipo’dan aldim, o da bildigin orjinal.

Aslinda parfum olayinda gozden kacirilan bir nokta var. orjinalligi kadar ne kadar suredir rafta oldugu da onemli. Yani 5 yil raf omru olan bir parfumun, 1 yildir rafta olmasi ile 4 yildir rafta olmasi ayni sey degil.

Bence Boyner’den al, acelen yoksa bekle, yilbasina guzel jampanyalar yapiyor ben her yil yilbasinda aliyorum, alirken de altinda “batch code” u checkcismetic’te sorugula, eger 1 yildan az bir suredir rafta ise, hayirli olsun.
  • giovanne  (18.11.17 16:37:36)
Sevil derim.
Fakat en garantisi bence yurtdışına gidip geliyorsanız, veya gidip gelen eş-dost varsa freeshop'tan aldırmanız. Sürekli alışveriş olduğu için raf ömrü sıkıntısı da yaşanmıyor.

  • delimine  (18.11.17 17:05:16)