[]

ocak ayında budapeşte?

çok soğuk olur mu? yolar buzlanıp gezmek eziyet olacak kadar soğuk mudur?
 
Çok soğuk olur, Ankara-Eskişehir ayarında olur ama daha kötü olmaz. Ortalama gündüz 3 derece, gece de -5 civarı olur. Bazı geceler aşırı soğuk olabiliyor -10'a kadar düştüğünü biliyorum. Kısaca iyi bir kışlık kıyafetle gezersiniz sıkıntısız. Göt dondurucu ama öyle alışık olunmayan bir soğukluk değil eğer Türkiye'nin iç bölgelerinde biraz yaşadıysanız. Direk Akdeniz ikliminden gidiyorsanız biraz sorun olabilir. :)


  • tierra santa  (18.11.17 00:20:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.