Kitap önerileri

Merhaba,

250 sayfadan kısa, sürükleyici romanlar arıyorum. Özellikle roman ve pek kalın olmayan dedim çünkü kaybettiğim kitap okuma alışkanlığımı geri kazanmaya çalışıyorum. Uzun kitaplar da çok sürükleyici olmak kaydıyla olabilir ama asıl tercihim onlar değil. Sıkıcı ve klişe aşk romanları dışında her tür olabilir, özellikle bilimkurgu severim. Neler önerirsiniz? Hazır idefix’te de indirim başlamış :-)

kafka sahilde var murakami'nin güzel kitap

  • isvicre rakisi  (17.11.17 14:24:42)
puslu kıtalar atlası

  • signore  (17.11.17 14:26:11)
Çocukluğun Sonu, Ben Robot, hazır yeni baskıları başlarken Vakıf.

Edit: Sonradan gelen cevaplarla hatırladım, Sonsuzluğun Sonu da var evet. Çocukluğun Sonu da Sonsuzluğun Sonu da ayrı ayrı çok güzeller. <3
  • kobuzchu kiz  (17.11.17 14:26:46 ~ 15:55:54)
Zweig - satranç

  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (17.11.17 14:27:45)
Can kozanoğlu - acemi eğitimi

  • freebird5406_2  (17.11.17 14:34:33)
Yerdeniz

  • rusyalı kozmonot  (17.11.17 14:49:56)
bozkırkurdu - hermann hesse

  • ravenclaw  (17.11.17 14:55:07)
Kitap konusunda bir tavsiyede maalesef bulunamicam ben yakın siyasi dönem okuyorum fakat indirim konusu tamamen yalan demeye geldim. Geçen ay yaptığım alışveriş ile fiyatlar kuruşuna kadar aynı gaza gelip fazla almayın diye uyarmak için geldim. :)

  • gozu acik sevisen yahudi  (17.11.17 15:11:39)
Ya sayfa sayılarını bilmiyorum ama sizin durum için kesinlikle John Scalzi öneriyorum, space opera yazıyor ve su gibi okunuyor. Hangileri Türkçeye çevrildi onu da bilmiyorum ama Old Man's War ve Collapsing Empire falan tavsiye ederim.

  • whoosie  (17.11.17 15:46:41)
Sonsuzluğun sonu
Liseden arkadaşlar
Har
Enderin oyunu -kalın bi kitap ama yine de oku-
dune - kalın bi kitap ama yine de oku-
tatlı rüyalar
  • kablelvuku  (17.11.17 15:48:12)
mutfak - banana yoshimoto
yabanci - albert camus
bitik adam - thomas bernhard
  • hophophoba  (17.11.17 16:20:53)
Demian

  • harvey  (17.11.17 16:25:39)
Dan brown kitaplarını okuyabilirsin
merak ettirir sürükleyicidir . dili anlatımı ilginç ve aşk romanı değil . tavsiye ederim

  • devilone  (17.11.17 17:34:04)
P.K.Dick / Ubik
H.G.Wells / Zaman Makinesi ya da Dr.Moreau'nun Adası

Buarada, 18Kasım / 3Aralık arası Haydarpaşa Garı'nda sahaf günleri var, belki kitapları karıştırarak almak, okuma konusunda hevesinizi daha da arttırabilir.
  • jam  (17.11.17 17:35:31)
stefan zweig tüm kitapları hem incecik hem de akıcı

  • powerpufgirl  (17.11.17 17:37:48)