[]

[Ankara]Çankaya Faik Güngör Ana. İmam H. Lisesi-Ayrancı mah. Selimiye Cad.

Açık adresi şuymuş; Ayrancı mahallesi Selimiye caddesi numara 23/A

Buraya, Çukarambar muhsin yazıcıoğlu caddesinden(marco paşanın oradan) toplu taşıma ile nasıl gidebilirim ?

edit: muhsin yazıcıoğlu ekledik.

 
kızılaya giden otobüslere binip. ya güvenparkta inipi ya da mecliste inip; meclis ziyaretçi kapısının karşısından geçen 145 veya 203 nolu otobüsler ile emniyette inip azıcık yürüyerek.

goo.gl
  • kablelvuku  (17.11.17 13:26:58 ~ 13:27:17) 
alternatif öneriler: aynı yerden dolmuşa a binilebilir. Ayrıca 185 EGo veya halk otobüsüne de binilerek Hoşdere Caddesi üzerinde Selimiye durağında (caddesinde) inilerek aşağı doğru yürünür.


  • candanag  (17.11.17 14:06:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.