[]

dizi izlemelik tablet

ikinci el almayi planliyorum aslinda.
neye bakayim. kasip sinir etmesin. wifi'i acip
film dizi izleyebileyim.
yardim?

 
Bende ipad var satayım sana? Yazık hiç kullanılmıyor evde öyle duruyor


  • mor oje  (17.11.17 11:04:45) 
Ben şimdiye kadar 2 tane tablet gördüm o yüzden çok bi' aktif fikir beyan edemem ama; bu 2si arasından iPad'in retina ekranlı olanını ışık parlaklığı sebebiyle tercih ederim. diğeri samsung'du modelini bilmiyorum.

Kulandığım bilgisayarlarda da apple ürünlerinde görüntü bariz olarak(benim bile anlayabileceğim düzeyde) iyi olduğu için tablette de retina ekranlı bi' iPad alırdım.

kasan derken de, bu 60fps şeylerinde kasıp kasmadığına bakmak lazım sanırım, çünkü diğerinde kasan tablet olmaz herhalde diye tahmin ediyorum.
  • mete kudur  (17.11.17 11:14:30) 
  • prezarlatif  (17.11.17 11:22:11) 
retinalı ipad


  • sta  (17.11.17 11:25:34) 
İpad2 ile sıkıntısız izleyebildiğime göre şu sırada satılan tabletler izletir.


  • sutlu nescafe  (17.11.17 12:13:08) 
eğer android alırsan mutlaka 720p üzeri olsun.


  • aşksız prens  (17.11.17 12:46:52) 
prezerlatif kafamda kurdugum fiyatin yaklasik olarak iki kati bu (:


  • sparkle kiddle  (17.11.17 14:42:43) 
ipad al, 16gb alma.


  • eksi sozlukte eksiyen adam  (17.11.17 16:48:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.