[]

Milli Kütüphane

Merhaba,
İbnı Sina mi Halide Edip mi? Nedenini de belirtirseniz. 
İsimlerini hatırlamıyorum ama insanlar en üst katta erkeler tuvaletinin solunda olan salon hangisiyse orayı ilk dolduruyor. Çalışmaya en müsait ora gibi.

Ancak ben hemen onun aşağısındakini tercih ediyordum (adı ne hatırlamıyorum ) Akşama doğru sarı ışıklarla bir de güneşin turuncusuyla çok hoş bir ambians oluşuyor bir de yüksek tavan mevzusu tabii..

Fotokopicinin orda olan salon ise en kötüsü. Arkalarda wi-fi bile çekmiyordu en son.
  • AlsterWasser  (17.11.17 00:40:57 ~ 00:42:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.