[]

Yüksek Hızlı Tren'e ulaşım

Yüksek hızlı tren ile Ankara'ya gidilecek, Pendik'ten kalkıyormuş.
Beşiktaş veya Taksim'den en kolay ve trafiğe girmeden nasıl ulaşılır? Metro var mıdır?
İnternetten araştırdım kafam karıştı.

Teşekkürler şimdiden.

 
metro ile pendik, oradan yürüme veya otobüs/minibüs en ideali.


  • nrmnm  (16.11.17 20:44:14) 
ben de soruya kaynak olayım affınıza sığınarak ne kadar sürüyor peki misal şişli'den.


  • clones  (16.11.17 21:34:02) 
Taksim’den metroya binip Yenikapı’ya geçeceksin, Yenikapı’dan Marmaray’la Ayrılıkçeşme’ye, Ayrılıkçeşme’den Tavşantepe metroya binip Pendik durağında ineceksin. Pendik metro durağından yürüyerek 10-15 dk, minibüsle 4-5 dakikada gidersin YHT’ye. Toplam 2 saate yakın sürer.


  • her seye atarlanan adam  (16.11.17 22:57:50) 
metro-marmaray-metro

bir buçuk saati bulup hatta geçer diye tahmin ediyorum (kozyatağı durağından taksime denk gelme durumuna göre 40dk-1:10 arası bir sürede gidiyordum)
  • yuto  (17.11.17 01:33:43) 
Çok sıkıntılıymış. Sarıyer'den gidilecek aslında. Tren hızlı ama trene ulaşmak 3 saat alıyor:) Otobüse karar verildi.
Teşekkürler herkese.

  • peggy  (17.11.17 09:53:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.