bi brad pitt/angelina jolie değilseniz, bi nesiniz?

latif doğan mı?

ayşen gruda mı?

ciguli.

  • justinho26  (16.11.17 17:07:47)
binnur kaya

  • pide  (16.11.17 17:17:50)
micheal cera

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (16.11.17 17:18:32)
llewyn davis

  • brakgn  (16.11.17 17:31:24)
azer bülbül.

  • Tears of Devil  (16.11.17 17:34:53)
superman'in yandan yemişi

  • lazpalle  (16.11.17 17:36:16)
Osman yagmurdereli nin zayif hali.

  • allah yazdiysa bozsun  (16.11.17 17:59:01)
adile naşit.

  • dedim ben sana  (16.11.17 18:04:02)
Anne hathaway

Edit: Geyik yapmadım ben, kırılmayın! İnsanlar benzetiyor manasında yazmıştım.
  • sopiro  (16.11.17 19:02:03 ~ 22:43:58)
Aslında güzellik şekille ilgili soyut bir kavram. Zaten tanrı bana dedi ki: içinizde en güzel benim, benim de bilinen bir şeklim yok. kafana takma bu meseleyi.
Hilmi Duran

  • anarche  (16.11.17 19:32:29)
Victoria beackham

  • patty duke  (16.11.17 19:34:04)
shia labeouf'tan yakışıklı olduğum kesin amk.

  • ya ben lan neyse  (16.11.17 19:40:45)
İzzet altınmeşe.

  • [GODDARD]  (16.11.17 20:45:40)
Kahtalı mıçı dan yakışıklı olduğum kesin aq.

  • [GODDARD]  (16.11.17 20:53:46)
Dilber Ay
Tavukları pişirmişem, hacıyı da çarşıya göndermişem

  • aychovsky  (16.11.17 21:29:30)
@justinho26, ciguli'ye rahmet diliyorum.

@pide, binnur kaya'yı çok severim. çok sempatik.

@proletarier aller lander vereinigt euch, iyiymiş.

@dieis, beni de ona benzeten oldu. boy hariç :P

@üğpoıuy (aslında yazımı en kolay nik seninkiymiş :) ) sevimli aslında ama biraz da korkutucu bir yüzü var.

@brakgn, saç sakalı çok dağıtmadıkça iyi.

@sl78, oo eskilerden. karizmaymış.

@tears of devil, çok severdim rahmetliyi.

@lazpalle, hangi aktör çözemedim.

@e bana nick birakmamissiniz zalimler, şofööööööör şoföööööörrr. aman tanrım!

@allah yazdıysa bozsun, severdik rahmetliyi. zayıflasa daha güzel olurdu tabii.

@dedim ben sana, sempatik. allah rahmet etsin naşit ablaya da.

@acemi, iyiymiş.

@sopiro, güzel benzetme :)

@anarche, önemli olan barışık olman kendinle. güzellik soyut bir kavram. 3,5 yıldır
özlediğim sevgilim, tipim bile değildi.

@patty duke, şanslıgillerden :)

@ya ben lan neyse, bence shia yakışıklı ki :P

@GODDARD, bence de izzet abi mıçı'dan çok daha yakışıklı. aslında bunu da cem yılmaz'ın ali baba ve 7 cüceler filminde fark ettim.

@aychovsky, dilber ay'ı da severim.

genelde geyik yapmışsınız ya... oysa insanlar sizi kime benzetiyor ya da siz kendinizi kime benzetiyorsunuz onu öğrenmek istemiştim.

benim kendimi benzettiğim kimse olmadı. cem yılmaz'a benzeten oldu birkaç kişi. birkaç kişi de kenan imirzalıoğlu'na benzetti, boy hariç :)

teşekkürler hepinize
  • runagain  (16.11.17 22:42:20)