[]

Leventten Atatürk havalimanına

Sabah 8'te orda olmak isteyen biri leventten kaçta çıkmalı?Metrobüsün yanındaki yol kilittir heralde,alternatif yollar seçilebilir belki.
 
metro ile gayrettepe. metrobüs ile merter, metro ile havalimanı.

bu güzergah yaklaşık 45 dakika sürer. taksi yerine bunu tavsiye ederim.
  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (16.11.17 11:23:30) 
6buçuk gibi leventten metroya bin. yenikapıdan aktarma ile git.


  • veys zimmer  (16.11.17 11:23:38) 
Unutmuşum ya, valizim filan çok,arabayla gidicem kesin.Aracı bırakıcam orda hatta.


  • basubadelmevt  (16.11.17 11:33:34) 
thy ise, yurtdışı için uçuştan 1 saat önce, yurtiçi 45 dk. önce orada olmalısın.
ben olsam 5.30 da çıkar tem'den yardırıp basın ekspresten giderdim. 6'da orda olursun. araba park et vs. 6.30 gibi check in yaparsın.

  • merhum  (16.11.17 12:57:06 ~ 13:01:11) 
Hafta içi gideceksen en az 45 dakka önce çık bence. Hafta sonu biraz daha az yoğun oluyor E-5. Yarım saatte gidersin normalde. Hatta o kadar bile sürmez.


  • himmet dayi  (16.11.17 13:10:19 ~ 13:10:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.