nereden ne getirteyim?

hostes arkadaşım var ve rutin periyodlarla daha çok uzak doğu olmak üzere her yere gidiyor. hangi ülkeden, hangi tüketici elektroniğini aldırsam kar lı olur?

neye ihiyacın varsa onu aldır. sırf karlı olacak diye hiç kullanmayacağın bir şeyi aldıracak değilsin heralde.

iphone X getirsin mesela.
  • himmet dayi  (16.11.17 10:42:38)
neye gereksinim duyuyorsan onu getirt hiç düşünme.

  • joooper  (16.11.17 10:59:35)
iphone x nereden getirtmek mantıklı ve ne kadar kar yaparım arkadaşlar?

  • günaha davet  (16.11.17 11:23:04)
abd'den getirt. 1000 dolar + kdv.

kar yapmak için satman lazım. Yoksa kar edemezsin. Türkiye fiyatı 6.100 lira. Ona göre hesapla işte.
  • himmet dayi  (16.11.17 11:56:30)
aslinda hersey her yerde ucuz olmuyor misal sony urunleri tr ile abd fiyati hemen hemen ayni, ben senin yerinde olsam sadece ucuzluk pahalilik degil tr'de bulamayacagim egzantrik urunleri getirtirdim, misal
www.digitaltrends.com
su robotu alsan dunyada derdin kalmazmis gibi geliyor bazen.
  • mavicorap  (16.11.17 12:59:57)
Tr ye gelmeyen ürünler ya da tr fiyatına oranla avantajlı ürünlere bakacaksın. Bilgisayar parçaları genelde avantajlı oluyor dh de peynir ekmek satar.

  • gozu acik sevisen yahudi  (16.11.17 14:33:41)
Japonya'dan teknoloji ürünleri olabilir

  • westblack  (16.11.17 19:13:30)