aniden ölseniz

2-arkada kalanlar, özellikle aileniz öğrendiği zaman sizin hakkınızdaki fikirlerinin değişmesine sebep olacak bir iz var mı? iyi ya da kötü? evdeki eşya olabilir, fotoğraf olabilir, bir belge olabilir, ya da az kişinin bildiği yaşadığınız bir olay.

2-sizinle birlikte yok olacak sırlarınız var mı?

1- telefondaki ciplak fotograflarimi sileyim bari iyi hatirlattin.

  • baldur2  (16.11.17 02:58:57)
cekmecemde ki penis fotograflari ve nazi bayragi.

  • tiarwain  (16.11.17 03:00:20)
1. Var. Kötü.

2. Var.
  • dissendium  (16.11.17 03:05:47)
1) hayatıma giren herkesi biliyorlar. her şeyi anlatırım. hatta kardeşim kimle birlikte olduysam bilir. zaten ölmüşsem ölmüşümdür, ben öldükten sonra benim hakkımda düşünecekleri şeyleri umursamayacağım bir yerde olacağım.

2) dünyanın en sırsız insanıyım ahdjdjddjd
  • gebere jackson  (16.11.17 03:11:23)
Annem geldi aklıma :) Dışarı çıkarken evi derleyip toplar, uzun yola gitmeden önce evi dip köşe temizler, çamaşır sepetinde asla kirli çamaşır bırakmaz. Sebebi de ölürüm kalırım arkamdan ne pis kadınmış demesinlermiş :)

Bende yok.
  • bego  (16.11.17 03:15:43)
1. Var ama hiç kimse bilmiyor değil ama çok kişi bilirse hoş olmayacak bir şey var. Onun dışında, şu anda iki kişinin bildiği ve duyulduğunda düşüncelerini değiştirecek değil de, 'Oha, bunlar da mı olmuş' diye çok kişinin düşüp bayılacağı ve filmi çekilesi birkaç şey var.

2. Kendime ait hiçbir şey yok ama başkasına ait bir sır benimle birlikte mezara girecek.

bego'nun annesi benim de annem sanırım. Bir arkadaşım vardı; ağda zamanını hiç kaçırmazdı. Derdi ki 'Biri bana tecavüz ederse, öldürürse beni kıllarla bulmasınlar; öldürmezse zaten o kıllarla kimsenin karşısına çıkmadan ben kendimi öldürürüm' derdi. O da geldi aklıma şimdi.
  • aychovsky  (16.11.17 05:51:51 ~ 05:56:13)
Öyle sırrım var evet. 1 tane de değil maalesef. Mezara kadar gelecek benle. Öğrenen kişi üzülür benim adıma galiba

  • ssiradanbirigibi  (16.11.17 07:12:23)
1) var ama imha etmeyi düşünüyorum.

2) evet var.
  • sylr  (16.11.17 09:06:47)
Benim ölümüm büyük felaket

  • 12 nereden buldun  (16.11.17 09:43:33)
1. Var. Fotoğraf, eşya, belge hepsinden var ama öldükten sonrasını mı kayıracağım?

2. Var. Her şey anlatılmaz ki.
  • Piukh  (16.11.17 09:54:12)
1- Hayır arkamda bıraktıklarımdan farklı bir anlam çıkaramazlar, ama yine de tüm sosyal medya hesaplarımdan ve mail adreslerimden çıkış yapacak kadar vaktim olsun isterim, olmazsa da sorun değil, bilmedikleri bir şey çıkmaz, gereksiz anı biriktirmekten hoşlanmıyorum çünkü.

2- Var.
  • elikası  (16.11.17 10:13:19)
her iki soruda da hayır

  • rain when i die  (16.11.17 10:46:35)
İki sorunun cevabı da benim için evet ama ölmüşüm zaten yahu, bana ne?

  • kayranin kedisi  (16.11.17 12:01:01)
1- Var ama öğrenmeleri çok küçük bir ihtimal.
2- Var.

  • iwasbornonamountainside  (16.11.17 12:08:05)
1. yok
2. yok
(duz adam)
  • ezeriko  (16.11.17 12:13:07)
aileme sinir krizi anında bir çok şeyi anlatmıştım özellikle cinsellikle ilgili.
sanırım yok ya.

  • blacksky  (16.11.17 12:32:20)
Ailemin üzüleceği şeyler var elbette, o aptal çocukluk ergenlik günlüklerimi imha etmek istiyorum ama kıyamıyorum, ne salakmışım diye gülerek okuyorum bazen. Konu geçince onlara da derim bakın ölür ederim o kilitli çekmecemi imha edeceksiniz, sakın bişeyi kurcalamayın. Ne kadar dinlerler bilemem tabii=)

  • mslny  (16.11.17 13:09:06)
-var.

  • runagain  (16.11.17 13:39:14)