xbox 360 satacağım. ne kadar fiyat belirlemeliyim?

arcade jasper diye bir kasa. fw'li. 2 adet sorunsuz kumandası mevcut. hafızası yok sanırım. flash bellek takarak oynuyorum ama vermeyeceğim onu. ayrıca şu oyunları da vereceğim;
crysis 3
battlefield bad company
blur
cod black oops
halo
mortal combat
fifa street
sniper elite 3
forza horizon 2
gta 5
pes 2017
nba 2017
farcry 4
farcry blood..
gta 4
silent hill home coming
need for speed most wanted

Ne kadar fiyat belirleyeyim? 300 lira çok mu az?

bence 300 iyi gayet.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (16.11.17 00:10:26)
Bu işte fiyatlar çok oynak ya. Ben 600 e almıştım. Sonra 800 e satan vardı 400e de. Ama şimdi o kadar etmez bence. Etmemeli

  • kablelvuku  (16.11.17 00:43:13)