samsung ve apple telefon fiyatları düşer mi? düşerse ne zaman düşer.

3 senedir kullandığım telefon artık çalışmamaya başladıç haliyle yeni bir telefon alacağım. aklımda samsung note 8 , iphone 7s plus , iphone 8s plus ( ekranı büyük telefonlardan bakıyorum) almak var. bu telefonların fiyatları 4000- 5000 arası şuan için. iphone x çıkınca bunların fiyatları düşer mi veya düşerse ne zaman düşer. beklemek mi daha iyi olur. büyük ekrana sahip telefon önerileriniz varsa onlarada bakmak isterim.

Döviz bu haldeyken telefon fiyatları aşırı düşmez Türkiye'de.

Herkese öneriyorum gidin Xiaomi, Oneplus, Huawei üçlüsünden birini alın. Samsung'a, Apple'a paranızı kaptırmayın.
  • bos gezenin bos ustasi  (15.11.17 18:35:36)
Şubatta Samsung S9'u açıklıcak büyük ihtimal.S8 ve note 8 de düşme bekliyorum.Yine de note 8'de fazla düşüş olacağını sanmıyorum.Arabistana gidecek tanıdığın varsa onlara aldır,note 8 3200'e aldım ben.S8 ise 2000 tl şu an.5000-6000 verilir mi bir tele yav.Note 8 bile bana fazla geldi ama akıyo tel,pişman değilim.

  • basubadelmevt  (15.11.17 18:54:03)
S8 ve s8 plus her türlü is görür. 5bin vermeyin telefona. Artı mate9.

  • karacigerim vur kadehlere  (15.11.17 19:05:37)
iphone x ile birlikte belki s8 ve note 8’in fiyatları düşebilir. ama diğer iphone’ların fiyatında düşüş olmaz.

  • avianthem  (15.11.17 19:42:07)
iphone düşmez. samsunglar düşebilir. s8 plusa bakabilirsin.

  • felatunbey  (15.11.17 20:15:07)
Xiaomi al

  • xdenizx  (15.11.17 21:41:11)
samsung s8 varken iphone x veya diğer iphone türevleri alınmaz. 2-3 ay sonra türkiye garantili şekilde sıfır kapalı kutu 3.000 liraya alabilirsiniz s8'i. ben iphone x ile s8'i bu hafta elime alıp ikisini karşılaştırdım ve samsung s8'de karar kıldım. şu an için en yakışıklı telefon. işlev ve kamera olarakta sanırım daha iyisi yok.

  • ampul abi  (15.11.17 23:46:04)