[]

mesaj

sözlükte bir yazara mesaj atmak istedim. "bu yazara mesaj yollayamazsiniz" uyarısı çıktı. en son bugün entry girmiş.

neden acep?

not:sözlükte çok aktif olmadığım gibi birileriyle tartismisligim da yok. dolayısıyla beni engellemiş olma ihtimalini eliyorum.

 
kapatabiliyor yazar o mesaj alımını. bana sadece badilerim mesaj atabilsin, mesajla işim olmaz gibi seçenekler falan var.


  • onemoremile  (15.11.17 15:07:01) 
mesajlarını kapatmıştır


  • ruhu sarisin  (15.11.17 15:07:07) 
mesaj alımını kapatsaydı, "bu kişi badilerinden başkasından mesaj kabul etmiyor" gibi bir uyarı çıkıyordu sanırım. haliyle engellenmiş olma ihtimaliniz daha yüksek bir ihtimal.


  • fakirpislik06  (15.11.17 15:07:37) 
Mesajı toptan kapatmış.


  • kendi kendine yasayan yavrucak  (15.11.17 15:12:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.