Kenarındaki fermuarı sevmedim. Benimki de aşağı yukarı aynısı çok seviyorum.
Ama fermuarsız bakmanı öneririm.

  • mutekebbir  (15.11.17 12:30:09)
harleyler bana çok kaba geliyor ama boy varsa idare eder. iki rengini de beğendim.

  • elorelia  (15.11.17 12:32:19)
Aynisindan aldim gecen yil, memnun degilim.

Kayiyor cok fena ve su da aliyor.

edit: bendeki şu model: (git:www.google.com.tr )

karı, buzu bırak; ıslak zeminde bile acayip kayıyor. çok kötü yere yapıştırmışlığı var.

su alıyor, muhtemelen ustteki dikiş yerlerinden. su geçirmez spreyle çözdüm o sorunu.

sıcak tutmama gibi bir sorunla karşılaşmadım. gayet de sıcak içi. ince hatta şu yarım çoraplar adı neyse, o şekilde bile iyi.

fermuarlı olması büyük rahatlık. hiçbir olumsuz yanını görmedim.

iç tabanı tahta gibi. ortopedik taban kullanıyorum içine. şahane oluyor.

ağır evet. koşturmacalı bir işse yoruyor.

bütün bu saydıklarıma rağmen, kaymasa yeterdi benim için.en olumsuz yonu o bana göre.
  • runagain  (15.11.17 12:32:27 ~ 14:51:39)
Altı tırtıklı ve fermuarsız bakmanı öneririm fermuardan bütün ayakkabılar su alıyor bunun altı düz birde kayar karda.

  • hernezıkkımsa  (15.11.17 12:55:07)
kaymasına bir şey diyemeyeceğim ama bunun deri olmayan modeli var bende ve en ufak su geçirdiğini görmedim. bot için gayet iyi seçim olduğunu düşünüyorum harley'nin.

  • estranged  (15.11.17 13:11:02)
Su botlara neden para veriyorsunuz anlamıyorum. Gençken aldım "ne salakmisim." dedim kendime sonra. Ağır, rahatsız, kayar, içi termal değil ayağı soğuktan korumaz, su geçirir.

  • karacigerim vur kadehlere  (15.11.17 13:27:49)
ya, sormadan edemedim, nick'in turgut uyar ve bu botu mu giyeceksin?
nick'e pek uymaz bence.

  • yalnux  (15.11.17 13:40:14)
Ahh yapmayın kayganlığı tamam gerçekten çok kayan bir ayakkabı ama ben bu ayakkabıyı giydiğimde özellikle ince çorap giyerim o kadar sıcak tutuyor ki normal çorapla zorlanıyorum.
İlk günler biraz ağır olduğu için zorluyor fakat kısa sürede alışıyor.
Asla su geçirme gibi bir durum da yaşamadım (fermuarsız).
Ben öneriyorum yani Harley sağlam güzel ayakkabı.
  • mutekebbir  (15.11.17 13:47:24)
ağır hocam ağır. söyleyebileceğim tek şey bu. diğer özellikleri iyi olabilir belki ama gün içinde uzun süreler kullanacaksan bacaklarını özellikle baya bir yoruyor.

  • joooper  (15.11.17 14:29:46)
Harley bot değil de çizme kullandım 8 yıl boyunca, şu dana kırma deri olanlardan.

1-ağır ama erkek kişisi de daha yapılı olduğu için sorun olmaz diye düşünüyorum. ilk aldığım yıl ayağımın altında nasır çıkmıştı bunun sert ve ağır oluşundan.

2- sıcaklık konusunda bir sıkıntı yaşamadım son seneye kadar.

3- tabanı kayıyor.

4- son sene yani 8. Yılında kar suyu aldı içine ama fermuardan değil önden.

5- fermuar kolaylık sağlar. Giydiğinizde gözünüze bile çarpacağını sanmam.

6- uzun yıllar götürür sizi.

7-Daha hafif ve rahat olup aynı derecede sıcak tutan çizmeler olduğunu farketmemle birlikte tekrar almayı düşünmüyorum. Yani bana göre fazla ağırmış onlar.
  • kendi kendine yasayan yavrucak  (15.11.17 14:34:21)
daha güzel modelleri var.

kayıyor su alıyor ve aşırı ağır. eve gidince yaşadığına lanet ediyor insan.
  • kablelvuku  (15.11.17 14:35:11)