[]

İstanbul-Prag

Gidiş dönüş 430 tl nasıl?
Hazirana kadar kampanya yapar mı pegasus?
alayım mı az daha bekleyeyim mi?


 
pregasusun prag kampanyası genelde 260-300 TL arasında oluyordu.
kur farkından dolayı artmış olabilir.

  • facebook  (15.11.17 02:27:36 ~ 02:28:03) 
Bazen 150-200'e kadar dusuyor ama Haziran ayi icin daha uygun bulmak zor. Ben olsam alirdim.


  • evrim halkasi  (15.11.17 02:27:51) 
Şimdiden Haziran ayı fiyatıysa biraz çok geldi, yaz dönemi tabi yoğun ve pahalı ama yine de çok. En az 1 kampanya olur o tarihe kadar fiyatlar ama şişer mi öncesinde bilemem. Ben 2 hafta sonrası için gidiş Ocak geliş 240 liraya aldım bagajsız.


  • tierra santa  (15.11.17 02:28:43) 
Nerden buluyorsunuz o kadar ucuz biletleri yahu. Cekya'da yasiyorum, bir kere denk gelemedim kampanyalarda bile. Subat-Mart aylarinda falan ucuz olabiliyor ama Haziran'da o kadar indirim goremedim hic.


  • evrim halkasi  (15.11.17 02:52:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.