[]

amerika'dan dönüş.

yaşlı bir teyze var. buradan yanında çocuklarıyla amerikaya gidecek. 10 gün sonra aktarmalı tek başına geri dönecek. yabancı dili yok. aktarmada sıkıntı çeker mi? yani aktarma işi zor mu? bavul falan uğraşılıyor mu?
 
aktarmalı uçuşlar bağlantılı uçuşlarsa kendisi uğraşmayacak bavulla. yok ayrı ayrı siz aldıysanız uğraşacak.


  • elorelia  (15.11.17 00:10:10) 
bazi aktarmali ucuslarda bavulunu kendi almasi gerekebiliyor, bagaj tesliminde onun bilgisini veriyorlar, basima geldi bir kez oradan biliyorum. ama o sirada bir sorun yasarsa dil bilmeden cozebilir mi bilemedim.


  • in vino veritas  (15.11.17 00:31:27) 
Aktarma mantığını da iyi kavramak lazım.
Bazı havaalanlarında terminal değiştirmek gerekiyor, hatta değiştirirken otobüs / metro gibi vasıtalar kullanmak gerekebiliyor.

Bunları iyi hesaplayıp alın aktarmalı bileti.
Olay sadece bavul değil.
  • cakabo  (15.11.17 00:47:25) 
Hic belli olmaz,donus ucagi bile kacabilir,bir sonraki ucaga atar bir suru ihtimal var.yazik teyzeye strese sokacaklar kadini.eger cok yasliysa,cocuklara yapilan UM uygulamasi istenebilir, o zaman eslik ederler.

Arada cok buyuk bir fark yoksa teyzenin biletini tk dan alsinlar insan gibi gidip gelsin.
  • duptıs  (15.11.17 00:52:02) 
hiiiiç kasmaya gerek yok, taktiği söylüyorum; çocuğu veya sen bi kağıda hastayım tekerlekli sandalyeye ihtiyacım var ve bu uçağa gitmem lazım diye bir not yazın. ilk uçaktan inerken yetkiliye göstersin. diğer uçağa kadar eskortluk yapıp koltuğuna kadar oturtuyorlar. anneannemin taktiğidir.


  • life is not fair  (15.11.17 10:40:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.