[]

Şok'taki hindistan cevizi yağından alan oldu mu?

bunlar yeniyor mu? yoksa kozmetik olarak mı satılıyor?

alıp yiyen oldu mu? tecrübelerinizi yazar mısınız?

teşekkürler.

 
Şok'ta satılan tam olarak ne bilmiyorum ama normal bir hindistan cevizi yağı ise hem gıda hem kozmetik olarak değerlendirilebilir. Yemek istersen, kurabiyesi çok güzel oluyor mesela :)

Öte yandan, saça maske; el, yüz (göz çevresi hariç) ve vücuda krem olarak uygulanabilir. Göz çevrene sürersen benek benek beyaz şeylerden (adı neydi unuttum) oluyor.
  • alessea  (14.11.17 22:35:24) 
Tatlılara yakışıyor. Hatta salataya filan da yakışıyor.

Şoktan almadım ama bir hindistancevizi yağı ne kadar farklı olabilir ki diyorum.
  • kendi kendine yasayan yavrucak  (14.11.17 23:27:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.