[]

Psikiyatriden Rapor Alma(Biraz Acil)

Merhaba,

Sosyal sıkıntılardan(fobi gibi) dolayı okula gidemiyorum. Bu dönemi de dondurmam için rapor almam gerekiyormuş. Bu raporu psikiyatriden almam mümkün mü? Ya da hangi bölüme gideyim bunun için?

Bir de bu raporu devlet hastanesinden alabilir miyim?

 
heyet raporu isteme ihtimalleri yüksek gibi geldi bana ama yine de ilk basamak psikiyatri olmalı.
raporu vermese bile tedavine yönelik önemli adımı atmış olursun.

  • d e j i n  (14.11.17 22:14:33) 
Tenis sorusu sormuştun?

Bizim konuda sıkıntı çıkarmıyor ki. 4 5 dönem donduran oldu sadece psikolojik problemler diyerek. Belki yeni düzenlemedir.

Psikiyatriden alman en uygunu evet. Ve evet devlet hastanesi verir. Hatta kabul ederler mi bilmiyorum ama okuldaki Serap hanım ve Melih bey de rapor veriyor.
  • kendi kendine yasayan yavrucak  (14.11.17 22:19:32) 
@kendi kendine yasayan yavrucak, tenis sorusu erkek arkadaşım için.


  • l arrache coeur  (14.11.17 22:38:39) 
ben hamileliğim nedeniyle okulu dondururken aile hekiminden hamiledir gibi bir yazı alıp verdim sadece rapor olarak, sorun çıkmadı. hani belki çok ciddi bir şey istemiyorlarsa heyet raporu gibi, aile hekiminden bir yazı alınabilir belki. ben olsam psikiyatri için şansımı denerdim.


  • who cares wins  (14.11.17 23:03:17) 
merhaba,
bildigim kadariyla bu tur raporlada sure konusunda tani onemli.
ben major depresyon tanisinda ozel hastane psikiyatr dr'undan en fazla 2 gun alabildim. verdim is yerine kabul gordu.
zannedersem uzun donem raporlari icin koyulan taninin onemi ve heyet onayi gerekebilir.
bu konuda uzman olan bir sozluk yazari @femme noir hanima ulasirsan daha saglikli bir fikir alabilirsin.
saglicakla.
  • portakal agacindaki vitamin  (15.11.17 11:20:13) 
Teşekkür ederim herkese.


  • l arrache coeur  (15.11.17 18:16:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.