[]

ilkokul öğrencisine hangi okuma kitapları alınabilir?

kitap haricinde diğer eğitici şeyler de olur.
 
Aziz nesin, şimdiki çocuklar Harika
Muzaffer izgü'nün tüm kitapları, özellikle anneannem ve ökkeş serisi

  • mutlusismankedi2015  (14.11.17 21:27:33) 
Perplexus alınabilir. Hem eğlenceli hem eğitici ve zihin açıcı bir oyuncak.


  • halitkin  (14.11.17 21:30:14) 
Çocuk Kalbi - Edmondo de Amicis


  • ms brownstone  (14.11.17 21:33:08) 
Erkekse tom sawyer 4 uncu sinifta ve daha kucukse pitircik serisi.seker portakali


  • a r a m i s  (14.11.17 22:15:04) 
Kaçıncı sınıf öğrencisi olduğunu söylerseniz daha iyi yönlendirmeler yapabilirim.
Ama şimdilik Fatih Erdoğan, Sevim ve Behiç Ak, Zeynep Cemali, Bilgin Adalı, Mavisel Yener, Samed Behrengi gibi yazarların kitaplarını tavsiye edebilirim.

  • duyond  (14.11.17 22:40:03) 
neyşınıl coğrafik kids'in atatürk dergisi var al mutlaka


  • curvaturkey  (14.11.17 23:25:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.